Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Wakacje z Kulturą w Maleniskach

wakacje maleniskaW Maleniskach Wakacje z Kulturą trwały od 14 do 19 sierpnia br. W tym roku plan zajęć był bardzo zróżnicowany. W poniedziałkowe południe w Ośrodku Kultury rozbrzmiewały radosne piosenki oraz Baśnie J. i W. Grimm.

We wtorek odbyły się Dożynki Wiejskie. Przemarsz z Wieńcem dożynkowym do Kościoła na uroczystą Msze Św. oraz zabawa taneczna przy Zespole VOLARE BAND. W środę dzieci próbowały swoich sił w zabawach na świeżym powietrzu. W czwartek do Ośrodka kultury zawitały Panie z KGW Maleniska: Halina Grabarz, Halina Wiśniewska i Halina Majder aby zdradzić choć trochę tajemnicy jak wykonać pierogi ruski, które nie ukrywając są sławne w całej Gminie.
W piątkowe południe dzieciaki zabrały się za twórcze dzieła z farbami plakatowymi. W ostatni dzień odbył się Rajd rowerowy. Docelowym punktem była Azalia w Woli Zarczyckiej. Wspólne grillowanie kiełbasek zakończyło tegoroczne Wakacje z Kulturą.

tworczosc m

andrzejki m